Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie
kierownik/koordynator / menedżer / dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1015 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. lubuskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z kontrahentami
  • Zarządzanie zakładem produkcyjnym w tym: produkcja, utrzymanie ruchu, technologia, kontrola jakości
  • Zapewnienie realizacji celów biznesowych poprzez optymalne planowanie, organizowanie i wykorzystanie zasobów (parku maszynowego, personelu i surowców)
  • Przygotowywanie materiałów oraz produkcji do audytów zewnętrznych
  • Uczestnictwo oraz reprezentacja zakładów na audytach zewnętrznych
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych rozmów/ audytów bieżąca kontrola kosztów produkcji oraz terminowej realizacji zamówień produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na wysokim, kierowniczym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży meblarskiej - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Wymagana bardzo dobra znajomość Microsoft Excel

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Mieszkanie służbowe, samochód służbowy, prywatną opiekę medyczną