Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Dyrektor Produkcji Pomorskie
Dyrektor Produkcji - produkcja jachtów

Actio Hr
pomorskie
praca stacjonarna
1456 dni temu

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy zajmującej się produkcją jachtów - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Węgorzewo

Główne obowiązki:
  • zarządzanie procesami produkcyjnymi w stoczni jachtowej (planowanie produkcji, odpowiedzialność za terminowość, jakość, koszty),
  • zarządzanie zasobami ludzkimi i powierzonym majątkiem produkcyjnym,
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • raportowanie do Zarządu,
  • ustalanie bieżących potrzeb,
  • udział w strategicznych decyzjach i procesach zachodzących w firmie,
  • realizacja wyznaczonych celów strategicznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • min. 5 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora produkcji, zastępcy lub kierownika,
  • umiejętność zarządzania zespołami pracowniczymi,
  • umiejętność zarządzania procesem produkcji i procesami około-produkcyjnymi,
  • praktyczna znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją,
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, organizacyjne i kierownicze,
  • doświadczenie związane z optymalizacją procesów produkcyjnych,
  • nastawienie na realizację zadań, odpowiedzialność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • wzrost wynagrodzeń wraz z rozwojem osobistym,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • rozwój zawodowy i ustawiczne podnoszenie kwalifikacji,
  • wysoką kulturę pracy,
  • pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie produkcyjnym,
  • pomoc w zmianie miejsca zamieszkania.
W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym
organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554