Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

IRYD sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
2042 dni temu

IRYD SP. Z O. O. Z SIEDZIBĄ W GOŁDAPI – PRODUCENT WYROBÓW METALOWYCH

zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie

Firma IRYD została założona w 2002 roku. Zlokalizowana jest w Gołdapi – w Suwalskiej Strefie Ekonomicznej. Specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy pojemników transportowych, palet metalowych oraz wózków, wykorzystywanych w łańcuchach logistycznych. Ciągły proces modernizacji i rozwoju zaowocował wprowadzeniem produktów najwyższej jakości. Produkcja wyrobów prowadzona jest w oparciu o nowoczesny park maszynowy, który zapewnia niezbędną precyzję i jakość wykonania.

 Opis stanowiska:
  • kompleksowe zarządzanie produkcją w branży metalowej,
  • bieżące monitorowanie realizacji planu produkcji i celów jakościowych,
  • udział w międzywydziałowym procesie planowania produkcji i zakupów, integracja wszystkich funkcji operacyjnych zakładu,
  • realizacja działań na rzecz optymalizacji procesu produkcji i procesów oszczędnościowych, minimalizowanie strat,
  • zapewnienie przestrzegania standardów zgodnych z posiadanymi certyfikatami, procedur, instrukcji produkcyjnych i jakościowych, nadzór nad obowiązującą dokumentacją,
  • zapewnienie bezpieczeństwa w zakładzie poprzez nadzór nad infrastrukturą i parkiem maszynowym,
  • motywowanie podległego zespołu, budowanie dobrej atmosfery pracy,
  • dbałość o rozwój i wzrost kompetencji podległych pracowników,
  • raportowanie do Zarządu firmy.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem obszarem produkcji i ponad 100-osobowym zespołem pracowniczym,
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii produkcji bądź mechaniki,
  • znajomość zarządzania procesami produkcji i jakością oraz wiedza z zakresu systemów przepływu materiałów,
  • znajomość narzędzi optymalizujących procesy produkcyjne,
  • inicjatywa w działaniu, przedsiębiorczość, zdolności organizacyjne, umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego,
  • umiejętność zarządzania ludźmi, zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i menedżerskie,
  • wysoki poziom odpowiedzialności,
  • znajomość programów klasy ERP,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • ambitną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży metalowej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do kompetencji, wysiłku i zaangażowania,
  • przyjazne środowisko zawodowe, dobrą atmosferę pracy,
  • pakiet relokacyjny.