Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor produkcji

Globetek Sp. z o.o.
pomorskie, Polska północna
praca stacjonarna
1967 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego Klienta, przedsiębiorstwa budowlano – produkcyjnego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska północna
Obowiązki:
  • Optymalizacja procesów produkcji
  • Nadzór nad jakością i wydajnością produkcji
  • Korygowanie i wprowadzanie najlepszych elementów do produkcji, umiejętność zmiany produkcji w zależności od potrzeb
  • Nadzór nad harmonogramem prac projektowych i zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego
  • Realizacja strategii ciągłego doskonalenia oraz optymalizacji kosztów
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną działu produkcyjnego
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także planowanie i nadzór nad budżetem
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz nadzór nad prawidłowymi warunkami BHP
  • Współtworzenie w porozumieniu z Dyrekcją Zakładu i Zarządem krótko i długoterminowych planów rozwojowych Spółki
  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w produkcji nieseryjnej jako dyrektor lub osoba zarządzająca produkcją jednostkową
  • Doświadczenie w planowaniu i harmonogramowaniu projektów
  • Umiejętność zarządzania budżetem i umiejętność kierowania kapitałem ludzkim oraz wiedza o produktach i technologiach
  • Znajomości Lean Management
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Duża elastyczność i umiejętność zmiany produkcji w zależności od potrzeb
  • Duża proaktywność