Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor projektu (branża kolejowa)

Globetek Sp. z o.o.

Pomorskie

77 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego Klienta, firmy realizującej projekty inwestycyjne w obszarze budownictwa infrastrukturalnego, poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • Aktywny udział w przygotowaniu oferty, koordynacja jej przygotowania i odpowiedzialność za jej kompletność i poprawność techniczno-ekonomiczną
  • Kształtowanie relacji z Zamawiającym
  • Zarządzanie całym zespołem i zasobami projektu, zarządzanie procesami projektu
  • Planowanie i organizacja budowy, kontrola kosztów i raportowanie, harmonogramowanie, kontraktacja, rozliczenia, bezpieczeństwo na budowie
  • Wdrażanie obowiązujących procedur i standardów
  • Opracowanie harmonogramu realizacyjnego i współpraca przy tworzeniu cashflow
  • Wdrażanie rozwiązań zamiennych i równoważnych
  • Pełnienie nadzoru nad: realizacją projektu, korespondencją projektową w tym z zamawiającym i podwykonawcami, organizuje cykliczne spotkania projektowe
  • Przeprowadza kluczowe negocjacje z podwykonawcami i dostawcami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności linie, węzły i stacje kolejowe bez ograniczeń
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Budowy na robotach związanych z budową lub przebudową infrastruktury kolejowej, która obejmowała roboty prowadzone przy czynnym torze sąsiednim na linii kolejowej dwutorowej o długości co najmniej 15 km i obejmujące co najmniej 1 szlak i 1 stację kolejową.
  • Minimum 18 miesięcy doświadczenia w pełnieniu funkcji kierowniczych związanych z zarządzaniem zadaniami inwestycyjnymi na dwóch inwestycjach infrastrukturalnych, których wartość realizacyjna (kontraktowa) wynosiła minimum 100 mln PLN brutto dla każdej inwestycji, w oparciu o uznany standard realizacji robót budowlanych (np. FIDIC V0B/B, ICC/NEC, CCAG lub inne równoważne)
  • Umiejętność efektywnego organizowania oraz kierowania robotami w zakresie budowy, przebudowy i modernizacji infrastruktury kolejowej (w tym umiejętność sporządzania harmonogramów robót)
  • Umiejętność obsługi programu MS Project
  • Znajomość rynku Podwykonawców i Dostawców (znajomość aktualnych cen usług sektora branży budowlanej)
  • Doświadczenie w realizacji procesu ofertowania będzie stanowiło dodatkowy atut
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizację celów
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielne realizowanie interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

Poznaj

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (733)
Wałbrzych (56)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1905)
Radom (151)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (176)
Nysa (72)