Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Regionalny

DaVita sp. z o.o.
opolskie
praca stacjonarna
1242 dni temu
Dołącz jako Dyrektor Regionalny do naszego zespołu w woj. opolskie

Nie jesteśmy po prostu firmą. Jesteśmy społecznością, która troszczy się o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi. W DaVita naprawdę nam na sobie zależy. Ponad 90% z nas mówi, że panuje tu świetnia atmosfera. Koleżeńskość, nierzadko przyjaźń, adekwatne wsparcie, to coś, co każdy otrzymuje tu każdego dnia.

Opis stanowiska:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania Stacji Dializ DaVita w podległym regionie, bezpośrednia współpraca z Ordynatorami i Pielęgniarkami Oddziałowymi
  • planowanie oraz utrzymanie poziomu zatrudnienia personelu medycznego zapewniającego właściwą opiekę nad pacjentami Stacji Dializ
  • sprawowanie nadzoru nad infrastrukturą Stacji Dializ, wyposażeniem i serwisowaniem
  • zapewnienie realizacji standardów DaVita w opiece nad pacjentem
  • udział we wdrażaniu polityk i procedur
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w zarządzaniu rozproszoną strukturą (mile widziane w branży medycznej) min. 5 lat
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych i liderskich. Pełnego angażowania się w realizację powierzonych obowiązków
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „najpierw społeczność, potem firma",
  • możliwość nabierania wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej,
  • programy EAP oraz inne wspierające dobrostan naszych koleżanek i kolegów,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie plus wszystkie niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy
lauzula informacyjna: DaVita sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest administratorem danych osobowych przekazywanych w związku z niniejszym ogłoszeniem. DaVita przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celach wynikających z przedmiotu tej komunikacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w szczególności w zakresie przysługujących Pani/Panu praw, można znaleźć tutaj: Polityka Prywatności / Privacy Policy.