Najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Dyrektor Sprzedaży

    Timac Agro Polska Sp. z o.o.   Olsztyn    praca mobilna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres obowiązków Budowanie i zarządzanie zespołem Doradców Techniczno-Handlowych w sposób indywidualny, przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi wspierających ten proces, Dbanie o rozwój regionu, m.in. poprzez organizację szkoleń, konferencji czy spotkań polowych dla...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor regionalny

EXTRADACH
zachodniopomorskie
dyrektor
praca stacjonarna
1048 dni temu

Firma Extradach, szybko rozwijająca się sieć hurtowni z branży budowlanej, specjalizujaca się w sprzedaży dachów, ścian i wszystkiego co potrzebne do zbudowania wymarzonego i bezpiecznego domu.

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie
Opis stanowiska
  • zarządzanie i rozwój podległych oddziałów (na terenie jednego lub kilku województw)
  • koordynacja, nadzór i zarządzanie pracą Oddziałów, w tym kosztami
  • odpowiedzialność za wielkość sprzedaży i marży podległych placówek
  • odpowiedzialność za optymalną strukturę zatrudnienia
  • inicjacja, planowanie i kontrola realizacji akcji marketingowych Oddziałów
  • reprezentowanie Spółki w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi
  • szkolenia podległego zespołu
Wymagania
  • minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży i w zarządzaniu zespołem
  • mile widziana znajomość branży budowlanej i rynku
  • orientacja na klienta
  • umiejętność współpracy z zespołem i dobrej komunikacji
  • orientacja na cel i jego kaskadowanie
  • umiejętność rozwiązywania problemów i przekazania zespołowi współodpowiedzialności za nie
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie
  • wysokie wynagrodzenie stałe + prowizję
  • niezbędne narzędzia i szkolenia
  • bezpłatną opiekę medyczną