Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Regionu

Globetek Sp. z o.o.
małopolskie
dyrektor
umowa o pracę
praca stacjonarna
986 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej dla międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko – Dyrektor Regionu dla naszego klienta z branży przemysłowej

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie strategii dotyczącej rozwoju firmy w regionie
  • Odpowiedzialność za opracowanie i realizację budżetu
  • Aktywny udział w pozyskiwaniu nowych projektów
  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami (Polska i zagranica)
  • Koordynowanie realizacji aktualnych projektów w regionie oraz na rynkach zagranicznych
  • Nadzór nad wyborem podwykonawców oraz dostawców
  • Planowanie prac zespołu w regionie
  • Współpraca z innymi działami
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej
  • Wykształcenie wyższe - techniczne będzie mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Doświadczenie w pracy na projektach zagranicznych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia plus premie za wyniki regionu
  • Elastyczne warunki pracy