Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor sprzedaży i marketingu – projekt greenfield

    ManpowerGroup   Brzeg    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z branży automotive (elementy do silników elektrycznych i hybrydowych) Opracowanie i wdrożenie kompleksowych strategii sprzedaży i marketingu zgodnie z celami strategicznymi firmy; Analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz potrzeb...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Grupa Progres
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Toruń
praca stacjonarna
2824 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu rekrutacji stałych - specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla, a także szkoleń i usługi pracy tymczasowej.

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
Nr ref.: 07/BYD/DSIM

Misją stanowiska jest aktywne zarządzanie sprzedażą i promocja firmy na rynku krajowym i zagranicznym.

Profil Kandydata:

  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań handlowych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi kluczowymi partnerami biznesowymi
  • Zarządzanie i koordynowanie pracą działu marketingu i sprzedaży
  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowej i marketingowej firmy
  • Ścisła współpraca z Zarządem w zakresie realizowanych zadań

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania sprzedażą w firmie produkcyjnej (branża przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, negocjacji, zarządzania personelem
  • Samodzielności w działaniu oraz umiejętności organizowania pracy własnej i zespołu
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o dogodną formę umowy
  • Wynagrodzenie stałe uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie w zakresie poszerzania wiedzy branżowej
  • Pracę zarówno mobilną, jak i stacjonarną
  • Samodzielność w zakresie funkcjonowania działu marketingu i sprzedaży
  • Możliwość otwierania nowych rynków
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie