Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor techniczno-operacyjny

ILLUSTRO Doradztwo S.C.
małopolskie
praca stacjonarna
3255 dni temu

Ogłoszenie numer: 723512, z dnia 2015-06-12

Dla naszego Klienta

firmy – lidera w branży elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej

o dużym potencjale kadrowym poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: DT

Opis stanowiska

Nasz Klient to firma z dużym doświadczeniem w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów elektroinstalacyjnych, aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w przemyśle spożywczym oraz innych gałęziach przemysłu. Dzięki owocnej współpracy z partnerami krajowymi i zagranicznymi oferuje najnowsze osiągnięcia światowej techniki w dziedzinie elektrotechniki, automatyki i sterowania.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i nadzór nad działalnością usługową, handlową i produkcyjną firmy oraz regularne dostarczanie kwartalnych raportów z jej działalności.

  • Dbałość o elastyczne dostosowanie działalności firmy do zmiennej sytuacji rynkowej oraz płynność finansową przedsiębiorstwa.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy na zewnątrz.

  • Nadzór nad prawidłowym sporządzaniem kalkulacji i ofert, przyjmowaniem zamówień oraz ich terminową realizacją.

  • Przygotowanie projektów umów z kontrahentami oraz uczestnictwo w negocjacjach handlowych.

  • Analiza elementów ryzyka, zapobieganie potencjalnym kryzysom oraz wyszukiwanie rozwiązań.

  • Dbałość o dobrą atmosferę w pracy oraz rozwój i motywację personelu.

  • Planowanie zakresu obowiązków, uprawnień oraz wynagrodzeń dla podległych pracowników.

  • Opracowanie systemu punktowego oceny realizacji kontraktów oraz jakości pracy pracowników dla ustalenia premii.

  • Opracowywanie planów rozwoju firmy.

  • Praca w siedzibie firmy oraz podczas podróży służbowych zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne – preferowane kierunki: elektromechanika, elektrotechnika, mechatronika lub automatyka i robotyka.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

  • Umiejętność zarządzania dużym zespołem ludzi.

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży związanej z automatyzacją procesów produkcyjnych, systemów sterowania produkcją itp.

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych.

  • Znajomość branży oraz sytuacji rynkowej, kanałów dystrybucji i konkurencji.

  • Gotowość do podróży służbowych.

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej i handlowej.

  • Lojalność, odpowiedzialność, uczciwość.

  • Znajomość przepisów prawa w obszarze prowadzonej działalności firmy.

  • Zdolności analitycznego, koncepcyjnego myślenia oraz planowania.

  • Dojrzałość biznesowa oraz umiejętność strategicznego myślenia.

  • Zdolność podejmowania szybkich i odpowiedzialnych decyzji.

Oferujemy

  • Umowa o pracę, po okresie próbnym.

  • Praca w pełnym wymiarze godzin.

  • W przypadku konieczności zmiany miejsca zamieszkania, pomoc w relokacji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu kwalifikacji i doświadczenia.

  • Interesująca praca w międzynarodowym środowisku.

  • Dostęp do wszelkich narzędzi niezbędnych do pracy.

  • Możliwość uczestniczenia w dużych projektach inwestycyjnych.

  • Możliwość zarządzania doskonałym zespołem ludzi.

  • Możliwość dalszego rozwoju i szkoleń.

Poznaj

W ILLUSTRO dbamy o to, aby nasi Klienci osiągali swoje cele biznesowe. Mamy ponad 18 lat doświadczenia. Wspieramy naszych klientów poprzez kompleksowe doradztwo i szkolenia w obszarze doskonalenia i rozwoju pracowników, w tym także świadcząc usługi rekrutacji specjalistów i kadry managerskiej z różnych branż.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona i przenalizowana przez potencjalnego pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.