Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Dyrektor Techniczny

Punto Pruszyński Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5437 dni temu

Ogłoszenie numer: 70741, z dnia 2009-07-29

Zajmujemy się produkcją profili i akcesoriów do montażu płyt gipsowo - kartonowych oraz aluminiowych i stalowych sufitów podwieszanych i okładzin elewacyjnych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- organizacja i nadzorowanie procesów produkcyjnych oraz zarządzanie personelem produkcyjnym - wdrażanie i nadzorowanie Zakładowej Kontroli Produkcji - usprawnianie produkcji oraz uczestniczenie w procesie zakupu nowych maszyn

Wymagania

- doświadczenie w zarządzaniu produkcją materiałów budowlanych lub pokrewne. - doświadczenie we wdrażaniu i nadzorze nad ZKP lub ISO 9001

Oferujemy

- dobre warunki pracy - ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie