Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Dyrektor Hotelu Zachodniopomorskie
Dyrektor Zarządzający Nadmorskim Resortem

IPK Sp. z.o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
1550 dni temu

IPK jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku, specjalizującą się
w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej i specjalistycznej.
Aktualnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Firmy z branży turystycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy w jednym z Resortów Spółki, w pasie wybrzeża Bałtyku, na stanowisku:

Nr ref: DZ-TS/02/20
Opis stanowiska:
  • Kompleksowe zarządzanie luksusowym nadmorskim Resortem, zgodnie z wizją opracowaną wspólnie z rządem oraz wypracowanymi standardami sieci;
  • Nadzór nad realizacją budżetu, polityki cenowej, strategii sprzedażowej, marketingowej oraz operacyjnej;
  • Nadzór nad utrzymywaniem najwyższej jakości obsługi klienta i dbanie o pozytywny wizerunek nadmorskiego Resortu;
  • Współpraca z firmami i instytucjami w zakresie prowadzonej działalności;
  • Analiza wyników i bezpośrednie raportowanie Zarządowi Firmy;
  • Zarządzanie organizacją pracy podległego zespołu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w zbliżonej branży;
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej, rekreacyjnej, turystycznej, wypoczynkowej, będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w budowaniu zespołu i skutecznym zarządzaniu nim;
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Zaangażowanie i gotowość do pracy w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Pracę w dynamicznym środowisku pracy, wśród ludzi, którzy lubią to co robią.
  • Narzędzia pracy.