Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Dyrektor Hotelu Opolskie
Dyrektor Zarządzający Obiektem Hotelowym

M&W INVEST Sp. z o.o.
opolskie
menedżer / dyrektor
praca stacjonarna
631 dni temu

W TRÓJMIEŚCIE

Opis stanowiska:
  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektem hotelowym powyżej 100 osób
  • Zarządzanie działem sprzedaży
  • Realizacja założonych celów finansowo oraz ekonomicznych (biznes planów)
  • Biegła znajomość wszelkich portali hotelowych (OTA)
  • Rekrutacja personelu, szkolenie oraz zarządzanie personelem
  • Znajomość przetargów, zamówień instytucji publicznych, a w szczególności urzędach, szkołach itp.
  • Wdrażanie opracowanych standardów w dziedzinie jakości, sprzedaży, marketingu, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi
  • Przygotowywanie budżetów, raportów, sprawozdań i analiza wyników obiektu
  • Nadzór nad sprawnym i efektywnym funkcjonowaniem wszystkich działów w obiekcie
  • Tworzenie strategii rozwoju
  • Bieżące raportowanie do przełożonych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość branży hotelarsko- noclegowej
  • Biegła znajomość Excela ,Word,Google Analytics
  • Znajomość portali rezerwacyjnych i umiejętność posługiwania się nimi
  • Przygotowywanie raportów i interpretacja wyników operacyjnych hotelu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelowej, w tym minimum 3 – letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Zorientowanie sprzedażowe- handlowe
  • Zaangażowanie, pełna dyspozycyjność, dynamizm, kreatywność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność motywowania siebie i podległego personelu
  • Biegła znajomość obsługi komputerów i wszelkich systemów rezerwacyjnych
  • Znajomość rynku hotelowego
  • Aktualne prawo jazdy
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko
  • Atrakcyjne motywacyjne warunki finansowe
  • Praca w doświadczonym zespole