Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor zarządzający

Globetek Sp. z o.o.
pomorskie, Polska północna
praca stacjonarna
1971 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego Klienta, przedsiębiorstwa budowlano – produkcyjnego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska północna
Obowiązki:
  • Ogólne zarządzanie aktywnością całego zakładu wraz z częścią produkcyjną, inżynierską, personelem zarządzaniem łańcuchem dostaw, jakością, zakupami i logistyką
  • Zarządzanie budżetem i wskaźnikami zysków i strat ( P&L)
  • Odpowiedzialność za wyniki operacyjne
  • Dbanie o stały rozwój zakładu i utrzymanie wypracowanych standardów jakości i dostaw przy jednoczesnej kontroli nad kosztami
  • Stałą kooperacje z innymi działami oraz utrzymanie wysokich standardów produkcyjnych wraz z podległą kadrą managerską
  • Proces planowania strategicznego i zarządzanie relacjami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w branży budowlanej oraz/lub produkcyjnej – minimum 5 lat doświadczenia jako dyrektor lub osoba zarządzająca dużym zakładem produkcyjnym produkcji nieseryjnej lub firmy budowlanej z własną produkcją
  • Dobra znajomość zarządzania finansami
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem zagranicznym