Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Nestor Work Company sp. z o.o.
Bydgoszcz
dyrektor
umowa o pracę
praca stacjonarna
978 dni temu

Ogłoszenie numer: 5344826, z dnia 2021-08-30

Firma "Nestor Work Company" z siedzibą w Bydgoszczy, zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą w charakterze opiekunów osób starszych, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Udział w bieżących działaniach dotyczących procesów rekrutacyjnych

  • Kontakt z klientem po stronie niemieckiej

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji pracowniczej

  • Raportowanie do zarządu

Wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku (w obszarze zatrudniania osób do pracy za granicą w charakterze opiekunów  osób starszych)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min.B2
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Wyższe wykształcenie
  • Prawo jazdy kat.B
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami
  • Kreatywność, inicjatywa
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w centrum Bydgoszczy

  • Miejsce parkingowe bezpłatne

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość wykonywania części obowiązków zdalnie - tzw. ’home office’

  • Kultura organizacyjna oparta na zaufaniu i szacunku

  • Wykorzystanie znajomości języka niemieckiego w praktyce