Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz pasjonat (motoryzacja)

MOTOKARIERA S.C.

Pomorskie

7 dni temu

Auto Katalog to narzędzie, które wspomaga zakup samochodu; niezbędne dla każdego sprzedawcy; niezastąpione dla każdego klienta. To również miejsce, w którym można dowiedzieć się więcej o branży motoryzacyjnej. 

Ponieważ cały czas budujemy nasz dział newsowy poszukujemy właśnie:

Dziennikarza pasjonata (motoryzacja)

Chcesz do nas dołączyć ?

 

Wiek nie gra roli !
Doświadczenie nie gra roli !
Miejsce zamieszkania nie gra roli !

Co więc ma znaczenie ? PASJA!

 

Jeśli lubisz (albo znasz kogoś, kto lubi!) poszukiwać ciekawostek, doszukiwać się motoryzacyjnych smaczków, pamiętasz z czasów szkoły, iż mówili o Tobie "ma naprawdę lekkie pióro" i nie obce Ci są zasady ortografii i interpunkcji koniecznie przyślij do nas swoje zgłoszenie.

 
Masz pomysł na niebanalne przedstawienie swojej osoby - pamiętaj - nie wymagamy CV!

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

MOTOKARIERA S.C.

Poznaj stanowisko: Dziennikarz 
Dziennikarz to osoba, która zbiera oraz analizuje fakty na temat istotnych wydarzeń, zjawisk i następnie przekazuje je opinii publicznej w różnych formach, tj. prasa, radio, telewizja. Charakter pracy zależny głównie od miejsca pracy i tematyki, jaką zajmuje się dziennikarz. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: tworzenie treści informacyjnych i merytorycznych zamieszczanych w prasie/mediach, ...
Praca Dziennikarz