Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz Prasowy

kurier mazowiecki
mazowieckie, Radom, Warszawa, Płock, Ostrołęka, Siedlce
praca stacjonarna
4194 dni temu

Ogłoszenie numer: 246601, z dnia 2012-12-07

Wydawca lokalnego tygodnika Kurier Mazowiecki poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Radom, Warszawa, Płock, Ostrołęka, Siedlce

Opis stanowiska

  • zbieranie informacji o charakterze lokalnym (wydarzenia, gospodarka, kultura, sport)
  • przygotowywanie artykułów
  • robienie zdjęć
  • publikowanie przygotowanych przez siebie materiałów na portalu

Wymagania

  • znajomość warsztatu dziennikarskiego i umiejętność sprawnego pisania
  • znajomość obsługi komputera (Ms Office)
  • sumienność i zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy i systematyczność
  • wykształcenie wyższe, doświadczenie w pracy na stanowisku dziennikarza/redaktora oraz prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • rozwój warsztatu dziennikarskiego
  • możliwość podejmowania nieszablonowych tematów
  • realizowanie pasji
  • dla początkujących dziennikarzy - praktyki z możliwością późniejszego zatrudnienia