Ekspert ds. produktów firmowych i hipotecznych

mFinanse S.A.

Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Trzebinia, Wieliczka

41 dni temu

miejsce pracy: Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Trzebinia, Wieliczka, Nr ref.: E_PF_08.20
Potrzebne Ci będzie:
  • doświadczenie w branży finansowej
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem
  • kreatywność w sprzedaży
  • zorientowanie na sukces
  • zaangażowanie w realizację celów oraz współpraca w zespole
  • konsekwencja i samodzielność w działaniu
  • min. średnie wykształcenie
Twoje zadania:
  • aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientem
  • promowanie usług oraz produktów z oferty firmy
  • oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych spośród oferty partnerów firmy
  • reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy:
  • Budowanie biznesu z jedną z najlepszych firm pośrednictwa finansowego
  • Unikalny model współpracy
  • Dostęp do pełnej gamy produktów kredytowych
  • Wdrożenie i wsparcie procesowe
  • Szkolenia
  • Pakiet Medicover

Poznaj

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...
Praca Doradca Klienta (bankowość)