Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert samochodowy

M PROJEKT

Lubuskie

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 2421000, z dnia 2019-05-11

Największa Ogólnopolska firma świadcząca usługę SPRAWDZENIA AUTA PRZED ZAKUPEM, właściciel marek motocontroler.com i mobilekspert.pl poszukuje osób zainteresowanych współpracą w charakterze:

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: Ekspert

Opis stanowiska

  • Oględziny pojazdu w oparciu o procedury firmy
  • Wykonanie raportu z oględzin w formie elektronicznej

Wymagania

  • Doświadczenia w motoryzacji min 5 lat
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny środek transportu
  • Biegła obsługa komputera i dostęp do internetu
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem
  • Szukamy ludzi z doświadczeniem i pasją

Oferujemy

  • Możliwość wygenerowania dodatkowych przychodów
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do możliwości czasowych pracownika
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Wsparcie marketingowe

Poznaj stanowisko: Rzeczoznawca

Praca rzeczoznawcy polega na wydawaniu opinii i sporządzaniu ekspertyz w dziedzinie, w której się specjalizuje. Tytuł ten jest przyznawany na podstawie odpowiednich przepisów osobom o wysokich kwalifikacjach i odpowiednio dużym, udokumentowanym doświadczeniu w określonej dziedzinie i specjalizacji zawodowej. Po spełnieniu i udokumentowaniu wymagań dotyczących kwalifikacji, zazwyczaj trzeba zdać egzamin państwowy (w przypadku ...
Rzeczoznawca Praca Rzeczoznawca

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (76)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (277)
Toruń (200)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (833)
Tarnów (101)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2277)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (80)