Elektroenergetyk

Zakłady Drobiarskie KOZIEGŁOWY Sp. z o. o.

Koziegłowy

19 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową firmy zatrudnimy na stanowisko:

Miejsce pracy: Koziegłowy
Obowiązki:
  • nadzór nad instalacją chłodniczą
  • uzupełnianie oleju w sprężarkach, a także usuwanie oleju z odolejaczy
  • obsługiwanie sprężarek czynnika chłodniczego oraz pomp wody i czynnika pośredniego
  • odszranianie chłodnic powietrza
  • obsługiwanie i nadzorowanie zamkniętego układu chłodniczego, w skład którego wchodzą: sprężarki, odolejacze, wentylatory, wymienniki ciepła, parowniki i chłodnice, urządzenia sterujące i kontrolno - pomiarowa
  • kontrola prawidłowości działania chłodnic, zwłaszcza kontrola temperatury w poszczególnych komorach i parametrów procesu
  • wypełnianie dokumentacji technologicznej, w tym kart pracy chłodni
  • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym urządzeń chłodni, konserwowanie urządzeń mechanicznych: sprężarek, pomp i wentylatorów
  • prowadzenie prac konserwacyjno - remontowych
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • chęć nauki
  • mile widziane uprawnienia do zajmowania się i eksploatacją urządzeń chłodniczych
Oferujemy:
  • pracę dla osób z wykształceniem wyższym, średnim i zawodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Złożenie aplikacji w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie przez Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach danych osobowych zawartych w Państwa dokumentach rekrutacyjnych w celu tej rekrutacji i przyszłych rekrutacji. Niniejszym informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych są Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Sp. z o.o. Ze Administratorem można kontaktować się: pisemnie, ul. Piaskowa 3, 62-028 Koziegłowy, telefonicznie, pod nr: 61 811 16 33; e-mailowo: sekretariat@zd-kozieglowy.pl. Dane osobowe kandydatów do pracy są przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe kandydatów do pracy są udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, upoważnionym pracownikom lub osobom upoważnionym na podstawie umowy powierzenia danych. Niepodanie danych uniemożliwia udział w rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy jest jego zgoda, która może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych do czasu wycofania zgody. Dane kandydatów do pracy przetwarzane są przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji aktualnej i przyszłej. Dane kandydatów nie są przekazywane żadnym odbiorcom. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania zgodnie z obowiązującymi przepisami. Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznają Państwo, że przetwarzanie danych narusza przepisy prawa.

Poznaj

Działają od ponad 10 lat i są obecnie jednym z największych w Polsce zakładów produkcyjnych mięsa drobiowego i jego przetworów.

Tworzymy ciągle nowe miejsca pracy; liczba zatrudnionych osób wzrasta corocznie i obecnie wynosi około 1000 osób.

Poznaj stanowisko: Elektroenergetyk
Elektroenergetyk jest pracownikiem elektrowni odpowiedzialnym za nadzorowanie i kontrolowanie poprawnego funkcjonowania wszystkich urządzeń i systemów, funkcjonujących na jej terenie. Z racji posiadanego wykształcenia, wiedzy praktycznej i doświadczenia, elektroenergetyk zajmuje się obsługą tychże urządzeń, a także na bieżąco monitoruje ich stan techniczny, będąc gwarantem bezpieczeństwa pozostałych pracowników ...
Praca Elektroenergetyk