Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Elektromechanik, Mechanik maszyn

Fabryka Nici "Amanda" sp. z o.o.
lubuskie, Sulchów
praca stacjonarna
5637 dni temu

Ogłoszenie numer: 52554, z dnia 2008-11-28

Fabryka Nici "Amanda" sp. z o.o. od 1989r. zajmuje się produkcją nici odzieżowych oraz technicznych. Łącznie zatrudniamy ok. 80 pracowników. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: lubuskie, Sulchów

Opis stanowiska

Pracownik będzie samodzielnie wykonywał następujące prace: a/ montaż maszyn b/ konserwacja i przegląd maszyn c/ usuwanie awarii d/ regeneracja części i zespołów maszyn e/ regulacja i ustawianie zmian technologicznych na maszynach f/ wykonywanie i konserwacja instalacji oraz urządzeń elektrycznych - dotyczy pracy na stanowisku elektromechanik

Wymagania

a/ wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe b/ 2-letnie doświadczenie c/ znajomość rysunku technicznego d/ samodzielna praca przy montażu maszyn i urządzeń e/ uprawnienia energetyczne do 1kV typu E - dotyczy pracy na stanowisku elektromechanik Mile widziane są posiadane uprawnienia: a/ uprawnienia obsługi urządzeń ciśnieniowych typu "E” b/ uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

- praca na pełen etat na umowę o pracę