Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
ELEKTROMECHANIK | /elektryk lub pokrewne/

Fabryka Nici "Amanda" sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
5308 dni temu

Ogłoszenie numer: 78301, z dnia 2009-10-23

Fabryka Nici "Amanda sp. z o.o. powstała w 1989 roku jako pierwsza w Polsce prywatna firma zajmująca się produkcją nici. Firma jest średnim przedsiębiorstwem zatrudniającym około 70 pracowników. Siedziba firmy mieści się w Sulechowie, koło Zielonej Góry. Ponadto posiadamy Punkt Sprzedaży w Rumi oraz w Rzgowie. Więcej informacji o firmie i jej produktach na www.amanda.com.pl. Aktualnie poszukujemy kandydata do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK
/elektryk lub pokrewne/

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Pracownik na stanowisku elektromechanika w Fabryce Nici będzie samodzielnie wykonywał następujące prace na powierzonym odcinku:
  • montaż maszyn
  • konserwacja i przegląd maszyn
  • usuwanie awarii maszyn
  • regeneracja części i zespołów maszyn
  • regulacja i ustawianie zmian technologicznych na maszynach
  • wykonywanie i konserwacja instalacji oraz urządzeń elektrycznych

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe o kier. elektrycznym
  • doświadczenie przy prowadzeniu prac remontowych maszyn
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielna praca przy montażu maszyn i urządzeń
  • uprawnienia energetyczne do 1kV typu E
  • czytanie schematów elekt. układów sterujących

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagradzania
  • szkolenie
  • możliwość rozwoju zawodowego