Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektromechanik utrzymania ruchu

LPP S.A.

Pruszcz Gdański

32 dni temu

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób.
Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań
i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki instalacji logistycznej obiektu
  • Wykonywanie remontów, konserwacji i przeglądów okresowych instalacji elektrycznych

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada wykształcenie techniczne elektryczne
  • Posiada doświadczenie przy naprawie układów elektrycznych maszyn i urządzeń
  • Potrafi czytać dokumentację techniczną
  • Jest gotowa do pracy w równoważnym systemie czasu pracy
  • Posiada aktualne uprawnienia energetyczne SEP do 1kV

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Interesującą pracę w kreatywnym zespole w najnowocześniejszym Centrum Dystrybucyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów
  • Uczestnictwo w LPP Team - nasza firmowa drużyna sportowa
  • Możliwość dowozu pracowników do Pruszcza z Tczewa
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,| niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

LPP S.A.

Dlaczego warto?

Jesteśmy polską, społecznie odpowiedzialną firmą rodzinną, która od ponad 25 lat pomaga swoim klientom w wyrażaniu emocji i spełnianiu marzeń poprzez wygląd. Naszą pasją jest projektowanie ubrań dla tych, którzy cenią modę, piękno i estetykę. To dla nich stworzyliśmy 5 marek odzieżowych - Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Nasze oryginalne i pełne inspiracji kolekcje prezentujemy już w 23 krajach Europy, Azji i Afryki (w ponad 1700 salonach stacjonarnych i w ponad 50 sklepach internetowych).

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Dziś tworzy go ponad 25 tysięcy utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Proces rekrutacji

KrokAplikowanie
KrokTesty i zadania praktyczne
KrokRozmowa kwalifikacyjna
KrokInformacja zwrotna
Poznaj stanowisko: Elektromechanik
Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Praca Elektromechanik