Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
ELEKTROMECHANIK

Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
4899 dni temu

Ogłoszenie numer: 128219, z dnia 2011-01-04

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest firmą działającą od 1960 roku, świadczącą usługi dla ponad 70 000 tysięcy mieszkańców z terenów: Grodziska Maz., Milanówka, Brwinowa i Podkowy Leśnej w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i usuwania oraz oczyszczania ścieków i wód opadowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Nr Ref.: EM/12/2010

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń mechanicznych Stacji Uzdatniania Wody, Oczyszczalni Ścieków i obiektów wodno – kanalizacyjnych eksploatowanych przez Spółkę.

Zadania:

    - Utrzymanie w ruchu urządzeń technologicznych, prowadzenie przeglądów, usuwanie awarii - Konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi grafikami i instrukcjami - Wykonywanie remontów bieżących i kapitalnych maszyn i urządzeń - Diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych, wymiana uszkodzonych podzespołów, raportowanie z realizacji prac - Rejestracja dokonanych przeglądów w książkach eksploatacji, prowadzenie dokumentacji technicznej - Dbałość o aktualność dokumentacji technicznej - Kontrola i kalibracja armatury pomiarowej - Spawanie TIG i MAG - Obsługa suwnic i wózków widłowych

Wymagania

- Wykształcenie średnie techniczne z zakresu mechaniki/elektromechaniki - Min. 2 lata doświadczenia w zawodzie elektromechanik (w Dziale Utrzymania Ruchu) - Uprawnienia do spawania metodami TIG i MAG - Uprawnienie elektryczne do 1 KV - Prawo jazdy kat. B - Umiejętność czytania dokumentacji technicznej - Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office - Samodzielność, dokładność, skrupulatność w wykonywaniu obowiązków - Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w realizacji zadań

Oferujemy

- Stabilną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Zatrudnienie na umowę o pracę - Świadczenia socjalne w ramach ZFŚS