Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
elektromechanik

Firma Handlowa Moto-Kor
mazowieckie
praca stacjonarna
4629 dni temu

Ogłoszenie numer: 167481, z dnia 2011-09-12

Prowadzimy  mechanikę pojazdową w pełnym zakresie napraw oraz zajmujemy się geometrią zawieszenia..prowadzimy firmę od 6lat i posiadamy grono stałych klientów.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

wymiana:

rozrządów silniki diesla i benzynowy, sprzęgieł, elemwntów zawieszenia i układy kierownicze , hamulce, uklady wydechowe .naprwawa ukladów elektrycznych

Wymagania

minimalne doświadczenie w zawodzie 5lat

wymiana: rozrządów silniki diesla i benzynowy, sprzęgieł, elemwntów zawieszenia i układy kierownicze , hamulce, uklady wydechowe .

naprwawa ukladów elektrycznych

Oferujemy

wynagrodzenie od 2500-4000