Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromechanik

Olsa Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn Nad Odrą

13 dni temu

Olsa Poland sp. z o.o. jest producentem lamp wewnętrznych i zewnętrznych dla branży automotiv. Firma istnieje w Polsce od 2008r. w Kostrzynie nad Odrą i posiada największy Zakład Produkujący dla światowych marek samochodów spośród 5 zakładów produkcyjnych w swojej grupie na całym świecie. Jest liderem w swojej branży na międzynarodowym rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kostrzyn Nad Odrą
Opis stanowiska:
  • naprawa i konserwacja maszyn oraz linii produkcyjnej,
  • diagnoza i usuwanie usterek z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki,
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, budowy maszyn;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy);
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
  • raportowanie do kierownika działu utrzymania ruchu
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • doświadczenie min 2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • mile widziany znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie
Bardzo proszę o zamieszczenie w Państwa CV klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest OLSA Poland sp. z o.o, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko brygadzista. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Poznaj

Olsa POLAND Sp. z o. o.

Firma OLSA Poland Sp. z o. o. jest producentem lamp wewnętrznych i zewnętrznych dla branży motoryzacyjnej.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (752)
Wałbrzych (52)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (239)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (929)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2339)
Radom (161)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (81)