Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektromonter

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

100 dni temu

Znasz się na elektryce? Masz doświadczenie w montażu? Chcesz dobrze zarobić? Koniecznie zaaplikuj!
Bydgoszcz

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, docelowo na stałe
  • stawkę 16zł/h brutto
  • pracę w systemie 2-zmianowym z wolnymi weekendami

zadania

  • montaż przewodów elektrycznych, wiązek i koszy kablowych
  • montaż szaf elektrycznych

oczekujemy

  • umiejętności czytania schematu elektrycznego
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromechanik, elektronik)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Praca Elektromonter