Elektromonter

PULSENERGIA Sp. z o. o.

Opolskie

10 dni temu

Firma Pulsenergia Sp. z o. o. z siedzibą w Suchedniowie ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: teren całego kraju

Opis stanowiska
  • wykonywanie instalacji elektrycznych na budowach typu: hale magazynowe, hale produkcyjne, galerie handlowe na terenie całego kraju
Wymagania
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • doświadczenie w pracy elektryka bądź chęć nauki zawodu (młodzież)
Oferujemy
  • umowa o pracę
  • zakwaterowanie
  • wyżywienie (ciepłe obiady na budowach)
  • szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
  • pracę w wykwalifikowanym zespole
  • pomoc oraz doradztwo przełożonych
  • pozytywna i miła atmosfera w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie cv za pomocą przycisku

  lub kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną pod nr tel 501-186-765 .

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Praca Elektromonter