Elektromonter

Doel Sp. z o.o.

Mazowieckie

37 dni temu

Ogłoszenie numer: 3569366, z dnia 2020-08-19

Podstawę naszej działalności stanowią usługi w zakresie projektowania, montażu oraz konserwacji instalacji elektrycznych.

Aktualnie realizujemy dwa kontrakty - jeden w Szczecinie, drugi w okolicach Lublina. Poszukujemy osób dyspozycyjnych, gotowych do pracy na obu projektach.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • montaż oświetlenia zewnętrznego (oprawy, słupy)
  • montaż i podłączanie rozdzielnic
  • montaż tras kablowych
  • uruchamianie wybudowanych instalacji
  • serwisowanie zamontowanych urządzeń
  • prace ziemne
  • inne zlecone zadania

Wymagania

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • doświadczenie
  • zdolności manualne
  • dokładność
  • samodzielność
  • dyspozycyjność i chęć pracy na terenie całego kraju
  • uprawnienia SEP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu pracownika
  • wyposażenie i narzędzia
  • zakwaterowanie
  • wyżywienie
  • zwrot kosztów dojazdu
Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Praca Elektromonter