Elektronik

ASZYK ANDRZEJ "WINDEX"

Kąty k. Warszawy

382 dni temu

Ogłoszenie numer: 2438758, z dnia 2019-05-13

Firma Windex z siedzibą główną w Chojnicach, jest wiodącym dostawcą nowych i używanych podestów ruchomych, a także usług serwisowych obejmujących tą grupę urządzeń. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku i było jednym z pierwszych zajmujących się profesjonalną sprzedażą i serwisem urządzeń transportu bliskiego, a wszystko rozpoczęło się od używanych wyciągów dekarskich i podnośników koszowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobywanemu przez blisko 30 lat firma Windex jest obecnie wyłącznym dystrybutorem i dostawcą usług serwisowych dla uznanych i rozpoznawalnych na całym świecie producentów podestów ruchomych.

 

Ruthmann – podnośniki koszowe na podwoziach samochodowych

 

Versalift – podnośniki koszowe na podwoziach samochodowych

 

Omme Lift – podnośniki koszowe na podwoziach przyczep i podwoziach gąsienicowych

 

Airo – podnośniki nożycowe i podnośniki koszowe teleskopowe i przegubowo-teleskopowe 

 

Poza sprzedażą i serwisem podestów ruchomych, Windex oferuje także wynajem podnośników koszowych i nożycowych oraz szkolenia przygotowujące do państwowego egzaminu na operatorów podestów ruchomych. Windex jest firmą rodzinną z polskim kapitałem i do dziś pozostaje w rękach tych samych właścicieli. 

 

Szukasz wyzwań, możliwości rozwoju i stabilnej pracy? Spróbuj swoich sił w najlepszej w Polsce ekipie serwisowej zajmującej się podestami ruchomymi. W związku z rozbudową sekcji serwisu poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Elektronik

Miejsce pracy: mazowieckie / Kąty k. Warszawy

 

Wymagania

  • Doświadczenie,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Poznaj stanowisko: Elektronik 
Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Praca Elektronik