Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk, Monter instalacji elektrycznych

Elkab-System

Lubuskie

29 dni temu

Nasza firma istnieje na rynku niemieckim od 2005 roku. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa różnego rodzaju instalacji. W ramach naszych usług oferujemy wykonawstwo: Instalacji elektrycznych NN, Instalacji Informatycznych, Instalacji i montażu domofonów, wszelkiego rodzaju napraw i usuwania usterek.

Miejsce pracy: Niemcy Düsseldorf i okolice

Obowiązki:
  • wykonywanie instalacji w budynkach mieszkalnych i biurowych,
  • instalacja okablowania zasilającego i sterującego maszyn przemysłowych,
  • instalacja sieci komputerowych,
  • lokalizacja usterek.
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w wykonywaniu zawodu,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • punktualność,
  • dokładność,
  • solidność,
  • zaangażowanie,
  • doświadczenie.
Oferujemy:
  • stałą umowę o prace na warunkach niemieckich z ubezpieczeniem zdrowotnym,
  • pracę w doświadczonym polskojęzycznym zespole,
  • zakwaterowanie.

Poznaj

Praca przy instalacjach elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przemysle.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Elektrycznych

Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych to osoba, która montuje, instaluje i dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz ustala przyczynę uszkodzeń i wykonuje naprawę urządzeń elektrycznych. Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych musi posiadać minimum wykształcenie zawodowe elektryczne lub technikum elektryczne, albo mieć uprawnienia zdobyte w ...
Monter Instalacji Elektrycznych Praca Monter Instalacji Elektrycznych