Zobacz więcej ofert pracy

ELEKTRYK / AUTOMATYK

GRAFPOL B.M.Meszkes
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4815 dni temu

Ogłoszenie numer: 146393, z dnia 2011-04-12

firma poligraficzna, lider w swojej branży na polskim rynku.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Elektryk automatyk w dziale utrzymania ruchu. Nadzór, diagnostyka i naprawa urządzeń, instalacji elektrycznych.

Wymagania

wykształcenie kierunkowe, min średnie,

doświadczenie na podobnym stanowisku

dyspozycyjność

uprawnienia energetyczne do 1 kV

mile wiadziana znajomośc j. obcego (angielski lub niemiecki)

prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • precę etatową w stabilnej firmie
  • szkolenia stanowiskowe
  • wynagrodzenie stałe plus premie

Poznaj

Drukarnia Grafpol to lider w swojej branży z portfolio klientów reprezentujących najbardziej rozpoznawalne marki na rynku krajowym i zagranicznym.