Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk - Automatyk

KOSPEL S.A.

Damnica

23 dni temu

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Damnica
Zadania:
  • utrzymanie ruchu urządzeń produkcyjnych
  • kontrolowanie oraz wykonywanie bieżących napraw urządzeń sterowniczych i aparatury kontrolno – pomiarowej
  • usuwanie awarii elektrycznych
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki – automatyka, robotyka, elektronika
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Karty Multisport
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe AXA
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej
Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.
Poznaj stanowisko: Automatyk
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk