Elektryk - branża Automotive

InPro electric Sp. z o.o.

Opolskie

2 dni temu

Jesteśmy globalną firmą z licznymi oddziałami w Niemczech i za granicą.
Dzięki temu jesteśmy dostępni dla naszych klientów na całym świecie jako partner w zakresie programowania, uruchamiania oraz instalacji elektrycznych.
Ze względu na nasze cele i realizacje w przemyśle motoryzacyjnym udało nam się przenieść nasze doświadczenie do wielu różnych obszarów przemysłu.
Wszystkie nasze działania koordynujemy z naszej centrali w Wolfsburgu.

Jesteś gotowy na nowe wyzwania?
Dołącz do InPro electric!

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Praca w systemie wyjazdowym (delegacja)

Obowiązki:
  • montaż instalacji elektrycznych
  • układanie tras kablowych
  • wykonywanie nowych instalacji elektrycznych
  • przebudowa istniejących instalacji elektrycznych
  • montaż sprzętu związanego z przemysłem automotive

Wymagania:
  • ukończona szkoła średnia (tytuł technik)
  • aktualne uprawnienia SEP
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki, elektroniki
  • minimum 1 rok doświadczenia w przemyśle samochodowym
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języków angielskiego lub niemieckiego będzie atutem
  • gotowość do częstych wyjazdów w kraju i zagranicę – warunek konieczny
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • ciekawą pracą w bardzo zróżnicowanych projektach
  • pracę w młodym, profesjonalnym zespole w przyjaznej atmosferze
  • intensywne szkolenia poprzez bezpośredni udział w projektach
  • zapewniamy pełne ubezpieczenie, ubrania robocze, narzędzia, zakwaterowanie w delegacjach, opiekę koordynatora
  • kursy i szkolenia zawodowe
  • praca w systemie 6 tygodni na projekcie, 10-12 dni w domu

Poszukujemy pracowników do naszych projektów na terenie Europy.

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Poznaj

Jesteśmy firmą działającą na całym świecie i jako partner w dziedzinie usług elektrotechnicznych pracuje dla swoich klientów w wielu miejscach w kraju i za granicą.

Głównym obszarem naszej działalności jest automatyzacja produkcji w przemyśle motoryzacyjnym. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania techniczne dla rynku o wysokim stopniu innowacyjności.

Oferujemy ciekawą pracę, wysoki stopień samodzielności, wynagrodzenie zależne od osiągnięć wraz z korzyściami nowoczesnej firmy, jak również przyjemną i efektywną pracę w zespole oraz intensywne wdrożenie poprzez udział w projektach.

Naszym pracownikom w niemal wszystkich działach firmy zapewniamy bogaty program kształcenia ustawicznego. Stworzyliśmy własne programy kształcenia dla osób awansujących na stanowiska kierownika projektu lub kierownika zespołu.

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk