Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk budowlany

sky Personal Alexander Geworsky

Warmińsko-mazurskie

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2190845, z dnia 2018-12-05

Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC oraz malarzy na terenie Niemiec. Dla każdego zaiteresowanego dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęcia pracy odpowiadajacy kandydatowi

Firma sky Personal w Niemczech oferuje pracę dla elektryków budowlanych.

Zarobki: do 3200€ Netto!

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę juz dzis!

Zainteresowanych prosimy o przesylanie CV na E-Mail
j.mucha(a)sky-personal.de

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikację!

Kontakt telefoniczny:
Telefon 1: 0049 52429 76060
Telefon 1: 0049 52429 760613
Mobil: 0049 15904 527279

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowych, handlowych i mieszkaniowych.
  • Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych

Wymagania

  • Kwalifikacje w zawodzie elektryka.
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętności montażu, serwisui napraw instalacji elektrycznych.
  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych.
  • Mile widziany własny samochód na wyjazd.

Oferujemy

  • Niemiecką Umowę, na niemieckich warunkach.
  • Długoterminowy kontrakt.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscią podwyżki.
  • Diety za każdy przepracowany dzień pracy.
  • Możliwe nadgodziny.
  • Zakwaterowanie płatne gwarantowane zorganizowane przez pracodawcę.
  • Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.

Wynagrodzenie

Od 10000 do 12000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest sky Personal Alexander Geworsky.