Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk budowlany

sky Personal Alexander Geworsky

Warmińsko-mazurskie

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2209580, z dnia 2018-12-05

Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorów maszyn CNC oraz malarzy na terenie Niemiec. Dla każdego zainteresowanego dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęcia pracy odpowiadający kandydatowi.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Firma sky Personal, bezpośredni niemiecki pracodawca, zatrudni elektryków budowlanych oraz przemysłowych na terenie Niemiec.

Obecnie szukamy ELEKTRYKÓW BUDOWLANYCH do pracy w: Regensburg, Kassel, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln, Stuttgart, Lemgo, Drezno.

  • Prowadzenie przeglądów technicznych oraz usuwanie bieżących awarii.
  • Remontowanie, konserwacje i modernizacje instalacji elektrycznych.
  • Montaż systemów tras kablowych, gniazdek, przełączników oraz  montaż oświetlenia.

       Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele zleceń od różnych klientów.

Wymagania

  • Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe – techniczne/elektryczne lub uprawnienia SEP.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.
  • Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.
  • Od 11,00 – 12,00 € brutto/h + 50 do 60 € diety dziennej netto.
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
  • 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy).
  • Ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny.
  • Zakwaterowanie.
  • Opiekę polskiego koordynatora.

Wynagrodzenie

Od 8000 do 15000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08-17.

Telefon: +49 52429760620.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

sky Personal

Inh. Alexander Geworsky

Hauptstraße 93

D-33378 Rheda-Wiedenbrück

www.sky-personal.de

Poznaj

Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC oraz malarzy na terenie Niemiec. Dla każdego zaiteresowanego dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęcia pracy odpowiadajacy kandydatowi

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest sky Personal Alexander Geworsky.