Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk dyżurny ruchu

D-Energia Sp. z o.o.

Bydgoszcz

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2608277, z dnia 2019-08-14

Spółka D-Energia Sp. z o.o. informuje, że poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Do najważniejszych zadań elektryka dyżurnego ruchu będzie należało:

  • realizacja zadań związanych z procesem eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych nn/SN
  • wykonywanie czynności ruchowych w sieci nn/SN
  • usuwanie awarii na urządzeniach elektroenergetycznych nn/SN
  • obsługa układów zabezpieczeń elektrycznych.

Wymagania

  • wykształcenie – zawodowe zasadnicze lub średnie elektryczne;
  • znajomość zagadnień związanych z elektroenergetyką;
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej;
  • preferowane posiadanie uprawnień energetycznych w zakresie eksploatacji - grupa 1;
  • prawo jazdy kat. „B”;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dokładność, sumienność i obowiązkowość w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • gotowość doskonalenia zawodowego.

Oferujemy

  • umowa o pracę;
  • pełny wymiar czasu pracy;
  • system pracy – zmianowy;

Przewidywany termin zatrudnienia: październik - listopad  2019r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do 15.09.2019 r. na adres: s.grabowski@d-energia.pl lub do Spółki D-Energia w Bydgoszczy ul.Ernsta Petersona 7, 85-862 Bydgoszcz.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli

Oświadczam, że na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę D-Energia sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Elektryk ds. pomiarów i zabezpieczeń. Oświadczam jednocześnie, że zostałem pouczony o możliwości cofnięcia zgody w każdej chwili i że został wykonany w stosunku do mnie obowiązek informacyjny, wynikający z powszechnie obowiązujących przepisów prawa o ochronie danych osobowych.

Informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacja Administratora danych:
1. Administratorem Pana danych osobowych jest Spółka D-Energia Sp. z o.o. w Wymysłowicach, Wymysłowice 1, 88-320 Strzelno (dalej: Administrator).
2. Pana dane osobowe zawarte w CV i/lub liście motywacyjnym będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawą prawną przetwarzania Pana danych osobowych jest:
a. wypełnienie obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, zgodnie z art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c) RODO, wobec czego ich podanie jest dobrowolne, a ich niepodanie uniemożliwia udział w procesie rekrutacji;
b. dobrowolna zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, dalej: RODO), wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższym zakresie jest dobrowolne i nie może być podstawą niekorzystnego traktowania Pana, a brak wyrażenia zgody nie może powodować wobec Pana jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia, wypowiedzenia stosunku pracy lub jego rozwiązania bez wypowiedzenia przez Administratora.
3. Administrator może ujawnić Pana dane osobowe podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi prawne, dostawcom usług lub produktów działającym w jego imieniu, w szczególności podmiotom świadczącym dla Administratora usługi IT, HR, serwisowe, agencyjne, administracyjne.
4. Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora przez okres 6 m-cy po zakończeniu procesu rekrutacji, po tym okresie wszelkie dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone.
5. Posiada Pan prawo żądania:
a. dostępu do treści swoich danych - w granicach art. 15 RODO,
b. ich sprostowania – w granicach art. 16 RODO,
c. ich usunięcia - w granicach art. 17 RODO,
d. ograniczenia przetwarzania - w granicach art. 18 RODO,
e. przenoszenia danych - w granicach art. 20 RODO,
f. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - w granicach art. 21 RODO,
g. cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli Administrator przetwarza je na podstawie Pana zgody.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk