Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk / elektromonter / monter instalacji elektrycznych

BHB Bauhaus Elektro GmbH

Śląskie

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2288791, z dnia 2019-03-01

BHB Bauhaus Elektro GmbH jest przedsiębiorstwem świadczącym wysokiej jakości usługi techniczne w zakresie instalacji elektrycznych. Oprócz instalacji elektrotechniki zajmujemy się również serwisem oraz obsługą klienta.

Do wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy pracowników do zatrudnienia bezpośrednio w naszej firmie na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Rozwijaj się z nami i reprezentuj BHB Bauhaus Elektro GmbH u naszych klientów.

Masz już doświadczenie w instalacjach elektrycznych i masz pozwolenie na kierowanie zespołami na placach budowy jako mistrz rzemieślnik lub kierownik budowy? Szukamy również Ciebie!

Twoje zadania:

  • Instalacja różnych systemów elektrycznych i technologii telekomunikacyjnych
  • Praca w zakresie niskich napięć (do 1.000 V)
  • Instalacja systemów telekomunikacyjnych i systemów bezpieczeństwa
  • Konserwacja
  • Obsługa klienta

Wymagania

  • Uprawnienia, ukończona szkoła zawodowa lub doświadczenie jako elektryk, elektromonter, monter instalacji elektrycznych, elektromechanik lub porównywalne
  • Doświadczenie w instalacjach elektrycznych
  • Sumienny i niezależny sposób pracy
  • Zdolność do pracy w zespole i gotowość do działania
  • Elastyczność i niezawodność
  • Prawo jazdy klasy B
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • W razie posiadania odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia oferujemy stanowisko kierownika budowy lub kierownika montażu

Oferujemy

  • interesujące i różnorodne zadania w przyjaznym środowisku pracy
  • umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio w naszej firmie
  • atrakcyjne zarobki
  • dokładne wprowadzenie do nowych obowiązków w zespole, jak również szkolenia zawodowe
  • przyszłościowe miejsce pracy w rozwijającej się firmie
  • premię motywacyjną i ponadprzeciętne wynagrodzenie za dobre wyniki pracy
  • wysokiej jakości wyposażenie, odzież roboczą i narzędzia
  • wsparcie w relokacji

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Elektrycznych

Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych to osoba, która montuje, instaluje i dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz ustala przyczynę uszkodzeń, i wykonuje naprawę urządzeń elektrycznych. Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych musi posiadać minimum wykształcenie zawodowe elektryczne lub technikum elektryczne, albo mieć uprawnienia zdobyte w ...
Monter Instalacji Elektrycznych Praca Monter Instalacji Elektrycznych