Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Elektryk / Elektromonter
PUH El Professional Mariusz Maszota
Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork i okolice
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
60 dni temu

Firma El Professional Mariusz Maszota poszukuje pracowników (elektryków/elektromonterów) do montażu suwnic kontenerowych RTG.

Zadaniem osoby zatrudnionej będą prace elektryczne/elektroinstalacyjne lub przy procesie montowania i budowy suwnic kontenerowych.

Elektryk / Elektromonter
Miejsce pracy: Rumia, Reda, Wejherowo, Lębork i okolice
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • doświadczenie w branży
  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność
  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

PUH El Professional Mariusz Maszota

Podstawowa działalność firmy EL Professional to prace elektryczne i elektroinstalacyjne, budownictwo elektroenergetyczne, telekomunikacyjne i przemysłowe. Projektujemy i wykonujemy instalacje elektryczne, sieci napowietrzne i kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenie zewnętrzne, stacje transformatorowe15/0,4 kV (również wynajem), rozdzielnie elektroenergetyczne, linie światłowodowe napowietrzne i kablowe oraz inne obiekty energetyczne.

Podobne oferty