Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk / Elektronik / Elektromechanik

TECHWIND Jan Rutkowski

Pomorskie

33 dni temu

Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, montażu, serwisie oraz modernizacji każdego typu dźwigów. Zajmujemy się między innymi: konserwacją urządzeń dźwigowych (wind), projektowaniem urządzeń dźwigowych w części mechanicznej i elektronicznej (elektrycznej), projektowaniem, produkcją sterowników dla urządzeń dźwigowych (wind), produkcją, montażem, serwisem urządzeń dźwigowych (wind).

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

SIEDZIBA FIRMY, WOJ. POMORSKIE

Opis stanowiska:
  • praca w zakresie elektromechaniki urządzeń dźwigowych (wind)
  • montaż rozdzielni i tablic sterowych
  • projektowanie elektronicznych systemów sterowania urządzeniami transportu bliskiego
  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących pracy urządzeń transportu bliskiego
  • przygotowywanie (sprawdzanie) dokumentacji technicznej urządzeń transportu bliskiego
Wymagania:
  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne (elektryka, elektronika, mechanika, automatyka lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki i mechaniki
  • umiejętność czytania rysunków technicznych dotyczących m.in. schematów elektrycznych
  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)
Oferujemy:
  • stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobre warunki płacowe (adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia)
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk