Elektryk Samochodowy / Elektromechanik

Budokrusz S.A.

Grodzisk Mazowiecki

8 dni temu

BUDOKRUSZ jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu towarowego, kostki brukowej oraz prefabrykatów w Polsce. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w 14 zakładach produkcyjnych na terenie kraju.

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:
  • Przegląd i naprawa samochodów osobowych i/lub ciężarowych oraz maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie usterek
  • Dbanie o powierzone narzędzia oraz zaplecze techniczne
  • Montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach
  • Praca przy urządzeniach odpowiedzialnych za sterowanie, zabezpieczanie i sygnalizację w pojazdach
  • Sprawdzanie prawidłowego działania zapłonu i wszystkich świateł w pojazdach
  • Instalacja wiązek elektrycznych i innych elementów - części systemów elektrycznych np. części służące do zasilania, sygnalizacji, oświetlenia i zabezpieczania pojazdów
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (zawodowe lub techniczne)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień mechaniki samochodowej i mechaniki maszyn oraz elektryki
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami diagnostycznymi Star diagnoza, Jaltest
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku: elektryk, elektromechanik, elektronik, mechanik, serwisant
Oferujemy:
  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności
  • Bliska odległość stacji PKP (500 m)
  • Dobre warunki pracy (pomieszczenie ogrzewane)
  • Możliwość zakwaterowania
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

BUDOKRUSZ jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu towarowego, kostki brukowej oraz wyrobów kanalizacyjnych w Polsce. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w 14 zakładach produkcyjnych na terenie kraju.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik
Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Praca Elektromechanik