Elektryk

Zakład Wierceń, Kotwienia i Usług Górniczych "BPW" Sp. z o.o.

Śląskie

101 dni temu

Ogłoszenie numer: 2632974, z dnia 2019-09-02

Zakład Wierceń, Kotwienia i Usług Górniczych "BPW" Sp. z o.o.

Początki firmy sięgają; 1995 roku kiedy to z inicjatywy przyjaciół związanych z górnictwem powstał Zakład Wierceń i Kotwienia "BPW" Sp. z o.o..
2 czerwca 1996 roku Firma oficjalnie rozpoczęła działalność na rynku śląskich kopalń.

W początkowych latach BPW dostarczała materiały do kopalń: Budryk, Knurów, Makoszowy, Bolesław Śmiały. Działalność ta kontynuowana jest do dnia dzisiejszego. W 1996 roku firma poszerzyła swoją działalność o podziemne usługi dla górnicwa wykonując zlecenie dla ZWM "Jadwiga" w Zabrzu, między innymi drążenie wyrobiska w obudowie prostokątnej o wymiarach 6,0 x 3,5m.

W latach 2000-2004 powiększa się ilość miejsc gdzie BPW wykonywała roboty dołowe. W latach tych firma wykonuje usługi wiertnicze dla kopalń Budryk, Makoszowy, Szczygłowice, Siltech - w zakresie odwiertów bezrdzeniowych, rdzeniowych, iniekcyjnych i technologicznych o średnicy do 600 mm. W 2000 roku podpisana zostaje pierwsza umowa z Kopalnią Węgla Kamiennego "Budryk" na wiertnicze roboty dołowe, która staje się podstawą długofalowej współpracy z tą kopalnią.

W 2001 roku zakres usług zostaje rozszerzony o wzmacnianie obudowy chodników poprzez przykotwianie, likwidację odstawy górniczej oraz utrzymanie chodników przyścianowych. Rok 2004 to dalsze rozwinięcie frontu robót o Kopalnię "Knurów", gdzie wykonywane jest kotwienie warstw stropowych i wzmacnianie obudowy poprzez przykotwianie.

W roku 2005 nasza firma poszerzyła zakres działalności o roboty mierniczo-geologiczne oraz powierzchniowe prace geodezyjne.

W roku 2006 zwiększono zakres prac wiertniczych o otwory rdzeniowe sięgające 750m.

W 2007 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o likwidację kompleksów ścianowych z obudową zmechanizowaną.

Elektryk

Miejsce pracy: śląskie

 

Wymagania

Od osób ubiegających się o pracę oczekujemy solidności, uczciwości i zaangażowania w pracę. Doświadczenie w branży górniczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy
  • Bogaty pakiet socjalny (karty żywnościowe, wczasy "pod gruszą", premie świąteczne itp)
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (szkolenia zawodowe)

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Poznaj stanowisko: Elektryk 
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk