Elektryk

RADPOL S.A.

Ciechów k/ Środy Śląskiej

26 dni temu

RADPOL S.A.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Ciechów k/ Środy Śląskiej
Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Utrzymanie ruchu na zakładzie produkcyjnym,
  • Uruchamianie a także optymalizacja pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Współpraca z zespołem realizacji projektu (technicy różnych specjalności: elektrycy, automatycy, mechanicy, itp.),
  • Relokacje maszyn, urządzeń, linii technologicznych – sporadycznie,
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych (impedancji, rezystancji izolacji)
Wymagania oczekiwane:
  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne (elektroenergetyka przemysłowa, elektryka, automatyka, mechanika),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1-2 lata,
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych, rysunków, schematów,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych i wózków widłowych.
Oferujemy:
  • Pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole, w którym doceniamy wieloletnie doświadczenie na równi z odwagą i dynamizmem młodszych pokoleń.
  • Rozwój zawodowy dopasowany do potrzeb i aspiracji pracownika.
  • Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły, idee wykorzystując swoje doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie i systematyczny rozwój.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia, niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

RADPOL S.A.

RADPOL istnieje od ponad 30 lat, obecnie zatrudnia 236 osób. Firma ma siedzibę w Człuchowie, 91 km od Bydgoszczy. Firma jest liderem na rynku wyrobów termokurczliwych. Udziały RADPOLU w krajowym rynku wyrobów termokurczliwych szacuje się na 50-70%. Spółka specjalizuje się w produkcji wyrobów z uszlachetnionego polietylenu na bazie własnych, unikalnych mieszanek materiałowych przystosowanych do obróbki sieciowania radiacyjnego. Dzięki technologii sieciowania elektronowego wyroby wykonywane z polietylenu posiadają tzw. „pamięć kształtu". Firma – jako jedyna w Polsce – posiada akcelerator elektronowy wykorzystywany na skalę przemysłową o energii 2 MeV służący do sieciowania radiacyjnego polietylenów.

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk