Charakter działalności firmy jak również specyfika branży powoduje, że zatrudniamy przede wszystkim specjalistów w zakresie montażu, remontów, spawania, inżynierów i techników, mających doświadczenie przy montażu, modernizacji, remontach urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. W naszej załodze znajdują również miejsce studenci i absolwenci szkół technicznych, zawodowych i uczelni wyższych chcących swoją przyszłość związać z branżą energetyczną i budownictwa przemysłowego.
Poszukiwanie kandydata
W pierwszym etapie weryfikujemy nadesłane zgłoszenia kandydatów pod względem spełniania przez nich wymagań dotyczących danego stanowiska. Następnie, kontaktujemy się z wybranymi osobami w celu zaproszenia ich na rozmowę kwalifikacyjną.
Poznanie kandydatów
Kolejnym krokiem są rozmowy kwalifikacyjne kandydatów z pracownikiem Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Na tym etapie uzupełniane są informacje zawarte w podaniu.
Przedstawienie oferty
Kandydatów, którzy pozytywnie przeszli przez wcześniejsze etapy rekrutacji, zapraszamy na rozmowy z kierownikiem danej Jednostki Organizacyjnej, dla którego prowadzona jest dana rekrutacja. Podczas tej rozmowy szczegółowo przedstawiany jest zakres obowiązków oraz charakter pracy.
Aby ubiegać się o wybrane stanowisko należy wypełnić formularz aplikacyjny online (dostępny pod każdym z opisów danego ogłoszenia o pracę)
PROGRAM PRAKTYK LETNICH
Już od 9 lat, studenci i absolwenci ZREalizowali się na naszych praktykach lub są w ich trakcie. Doświadczenie zdobywają w obszarach takich jak:
  • Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących
  • Remonty i modernizacje kotłów czy turbin
  • Obróbka skrawaniem
  • Projektowanie i technologia
  • I innych
Praktyki u nas to okazja do zrobienia pierwszych kroków na drodze kariery zawodowej ale także do pogłębienia wiedzy przez osoby mające już jakieś doświadczenie. Jest to również okazja do poznania specjalistów z branży. Osoby mające wiedzę z zakresu energetyki zapraszamy na praktyki. W tym celu należy wypełnić formularz z naszej strony, znajdujący się także pod linkiem.

Zapewniamy dużo pracy, ciekawe i rzeczywiste zadania do realizacji oraz dobrą atmosferę.

Dla zorganizowanych grup przygotowujemy również dni otwarte – wycieczki do naszego Centrum Produkcyjnego w Jaworznie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: rekrutacja@zre.com.pl
Company Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. does not have any current jobs.
Archival jobs Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.