WIALAN Langer i Wiatr Sp.j.

51-250 employees Services

Firma WIALAN  posiada ponad 27-letnią tradycję w obsłudze sektora rolniczego i ogrodniczego. Firma powstała 6 marca 1992 roku jako spółka cywilna. Od 26 lipca 2001 r. funkcjonuje w formie spółki jawnej. WIALAN było jednym z pierwszych prywatnych przedsiębiorstw działających w sektorze zaopatrzenia ogrodnictwa i rolnictwa w środki produkcji rolnej w południowo-wschodniej Polsce. Aktualnie firma WIALAN działa na terenie całej Polski obsługując klientów hurtowych jak również gospodarstwa rolne.
Istotnym kanałem dystrybucji firmy WIALAN jest sprzedaż hurtowa.  Prowadzimy również sprzedaż detaliczną poprzez sieć własnych sklepów firmowych. Nasze placówki znajdują się w Tarnowie przy głównej siedzibie firmy, w Nowym Sączu przy ul. Paderewskiego 5, w  Przeworsku przy ul. Lwowskiej 106, oddział hurtowy w Kętrzynie, ul. Górna 3C. Dodatkowo punkty sprzedaży i serwisu maszyn w miejscowości Samborzec 225 k. Sandomierza oraz Jauszowice 82, k. Słomnik oraz w Przeworsku przy ulicy Lwowskiej 106.
Nasza oferta handlowa to kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które dla wygody klientów zostały zgromadzone w jednym magazynie o łącznej powierzchni ponad 33 000 m2.

Obecnie firma WIALAN zatrudnia ponad 360-osobową, dynamiczną i kompetentną załogę. Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem w zakresie stosowania i wykorzystania oferowanego asortymentu. Dzięki dobrze rozwiniętemu zapleczu logistycznemu jesteśmy w stanie dostarczać zamawiane u nas towary w bardzo krótkim terminie.
Dzień 21 stycznia 2015 był dniem kiedy prawie po 23 latach firma zmieniła swoją nazwę. Z Zakładu Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego „Wia-Lan” D. Langer, A. Wiatr spółka jawna zmieniono nazwę na WIALAN LANGER I WIATR spółka jawna.

Current jobs

The company WIALAN Langer i Wiatr Sp.j. currently does not have any vacancies.
Zobacz archiwalne oferty pracy

WIALAN Langer i Wiatr Sp.j.

Ul. Hodowlan­a 9

33-100 Tarnó­w