W ILLUSTRO dbamy o to, aby nasi Klienci osiągali swoje cele biznesowe. Mamy ponad 18 lat doświadczenia. Wspieramy naszych klientów poprzez kompleksowe doradztwo i szkolenia w obszarze doskonalenia i rozwoju pracowników, w tym także świadcząc usługi rekrutacji specjalistów i kadry managerskiej z różnych branż.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona i przenalizowana przez potencjalnego pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Aktualne oferty pracy

  • Kosztorysant Budowlany

    ILLUSTRO Doradztwo S.C.   Opole    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    13 godz.
    Zakres obowiązków: Przygotowanie ofert na realizację robót budowlanych; Analiza dokumentacji technicznej; Przygotowanie zapytań ofertowych na roboty podwykonawcze; Sporządzanie kosztorysów a także przedmiarów robót; Wnikliwa weryfikacja przygotowanych kosztorysów pod kątem prawidłowości;
  • Mechanik Utrzymania Ruchu

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Zakres obowiązków: Utrzymanie urządzeń i linii produkcyjnych w wymaganym stanie technicznym, umożliwiających realizację zadań produkcyjnych; Kontrola urządzeń i maszyn oraz pomieszczeń na terenie zakładu; Dokonywanie napraw, konserwacji oraz smarowania maszyn; Wykonywanie okresowych...
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

ul. Cygana 4

45-131 Opole