GlobalForce Services

1-10 employees Employment Agencies

Posiadamy 15 letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników na terenie Europy. Prowadziliśmy projekty rekrutacyjne dla pracodawców z róznych branż: budowlana, handel, IT, finanse/bankowość, przemysł ciężki, FMCG, medycyna, transport i motoryzacja oraz inne; na stanowiska różnych szczebli od najniższego do najwyższego. Specjalizujemy się w poszukiwaniach bezpośrednich. Nasz główny partner, z którym realizujemy projekty międzynarodowe to firma GlobalForce Resource - specjalizująca się w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych - aktualnie Nowa Zelandia, Australia, Kanada. GlobalForce Resource jest członkiem Irlandzkiego "National Recruitment Federation".   www.globalforceresource.com.

W 2010 roku utworzyliśmy oddzielną dywizję GlobalMedical, która specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych z branży medycznej. Aktualnie posiadamy oferty z branży medycznej - głównie dla lekarzy i pielęgniarek w Niemczech, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W zależności od stanowiska dobieramy odpowiednie sposoby dotarcia do kandydatów (ogłoszenia, baza CV, executive search, direct search). W zależności od potrzeby stosujemy je wymiennie lub wszystkie razem. Doświadczenie naszych specjalistów oceniających kandydatów gwarantuje przeprowadzenie profesjonalnej rekrutacji i selekcji kandydatów. Sposób oceny doświadczenia i znajomości zagadnień związanych ze stanowiskiem polega na praktycznej i teoretycznej ocenie kandydatów i jest każdorazowo dostosowywany do indywidualnych potrzeb pracodawcy.

Current jobs

The company GlobalForce Services currently does not have any vacancies.

GlobalForce Services

Ul. Królewka 65a/1

30-081 Kraków