Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kolbuszowej
Kolbuszowa
praca stacjonarna
1394 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Kolbuszowa
Ogłoszenie o naborze Nr 64120

Warunki pracy

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30 w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Kolbuszowej oraz poza nią - wyjazdy służbowe (kontrole podmiotów nadzorowanych, szkolenia).
Kontakt z klientem zewnętrznym.
Praca administracyjno - biurowa z wykorzystaniem komputera i innych urządzeń biurowych, w zmiennych warunkach (zimno-ciepło, wilgoć, hałas, uciążliwe zapachy, zanieczyszczone powierzchnie, kontakt z materiałem zakaźnym).
Prowadzenie samochodu służbowego.
Kontakt z materiałem biologicznym, zwierzętami.
Narażenie na czynniki biologiczne.
Stres związany z obsługą podmiotów nadzorowanych.

Zakres zadań

  • sprawowanie nadzoru nad podmiotami produkującymi produkty pochodzenia zwierzęcego,
  • prowadzenie monitorowania substancji niedozwolonych, pozostałości chemicznych, biologicznych, produktów leczniczych i skażeń promieniotwórczych w tkankach lub narządach zwierząt i w produktach pochodzenia zwierzęcego,
  • nadzór nad ULW wykonującymi czynności urzędowe w zakładach produkujących środki spożywcze pochodzenia zwierzęcego,
  • obsługa systemów informatycznych stosowanych przez Inspekcję Weterynaryjną,
  • prowadzenie sprawozdawczości,
  • kontrolowanie nadzorowanych podmiotów,
  • obsługiwanie programów związanych z wykonywanymi zadaniami.
  • prowadzenie spraw związanych z sytemem RASFF, platformą E-Klient,
  • wykonywanie innych czynności z zakresu zadań Inspekcji Weterynaryjnej wynikających z przepisów prawa krajowego i prawa UE,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe WETERYNARYJNE - LEKARZ WETERYNARII

doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Czynne prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe