Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor

Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Gdańsk
praca stacjonarna
1843 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 46467

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
- praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę,
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
- budynek posiada windę,
- toalety przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
- drzwi nieodpowiedniej szerokości, niedostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • wykonywanie czynności wspomagających realizację audytów i kontroli w jednostkach gospodarujących środkami publicznymi, w tym środkami pochodzącymi z Unii Europejskiej oraz z innych źródeł zagranicznych,
  • opracowywanie projektów protokołów z audytu/kontroli, podsumowań ustaleń, sprawozdań oraz innych dokumentów niezbędnych podczas prowadzenia czynności i wystąpień do jednostek podlegających badaniu,
  • sporządzanie dokumentacji roboczej z przeprowadzonych czynności.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy biurowej
  • znajomość przepisów z zakresu prawa unijnego i krajowego dotyczącego funduszy strukturalnych oraz pomocy finansowej z UE i innych źródeł zagranicznych,
  • znajomość przepisów z zakresu finansów publicznych, rachunkowości oraz zamówień publicznych,
  • znajomość przepisów ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej,
  • łatwość komunikacji.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość jednego z podstawowych języków roboczych KE na poziomie umożliwiającym rozumienie teksów w przedmiocie prac.