Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik marketingu

Laguna Sp. z o.o. Sp. k.
Gdańsk
praca stacjonarna
2204 dni temu

Laguna Fabryka Okuć to polska, produkcyjna firma z 25-letnim doświadczeniem w branży meblowej oraz ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim. W związku z ciągłym rozwojem nowoczesnego parku maszynowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Podstawowy zakres obowiązków:
  • współtworzenie wraz z dyrektorem strategii marketingowej,  planów i budżetów ze szczególnym uwzględnieniem wprowadzenia do sprzedaży  nowych produktów (współpraca ze specjalistą ds. produktu) i utrzymania marży produktów na założonym poziomie
  • ciągłe monitorowanie rynku produktów, trendów  oraz  konkurencji; przygotowywanie własnych badań i ankiet  na intersujące tematy
  • opracowywanie merytoryczne treści wszelkich materiałów do publikacji w tym przygotowywanie artykułów oraz informacji na temat produktów w tym  nowości, także w branży meblarskiej, metalowej, budowlanej;
  • wprowadzanie na rynek nowych produktów wraz z ustalaniem zakresu działań i obszarów sprzedaży , bieżąca weryfikacja i segmentacja rynku, ewidencja i archiwizacja produktów, aktualizacja numeracji  produktów we współpracy z działem zaopatrzenia i  specjalistą ds. produktów
  • przygotowywanie plakatów, materiałów promocyjnych itp. wystaw targowych, prezenterów
  • prowadzenie stron internetowych oraz wszelkich aktywności w Social Media i dbanie o aktualną informację na stronach,
  • kierowanie pracą grafika/ grafików, współpraca z agencjami
  • przygotowywanie harmonogramu prac oraz kontrola realizacji zaplanowanych zadań w tym wystaw targowych w kraju i za granicą
  • ofertowanie i odpowiadanie na oferty drukarni, agencji reklamowych, prasy oraz firm współpracujących, negocjowanie cen, warunków współpracy, terminów wykonania;  ewidencja i archiwizacja zapytań i odpowiedzi, raportowanie
  • przygotowywanie dla działu sprzedaży wszelkich informacji o promocjach, gwarancjach, rękojmiach, warunkach handlowych itp.
Wymagania merytoryczne
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • znajomość programów graficznych Adobe Illustrator Premier, Adobe Photoshop, Freshmail,  prestashop;
  • znajomości typografii i składu na poziomie specjalisty
  • znajomości dobrej języka polskiego oraz angielskiego
  • umiejętności poruszania po Social Media
Wymagania osobowościowe
  • pasji w opracowywaniu  i kreowaniu nowych materiałów
  • otwartości na nowe tematy, wyzwania,
  • tolerancja osób z odmienną wizją i spojrzeniem na temat
  • chęć do poszerzania wiedzy poprze kursy, szkolenia, inne formy nauki
Wartości i normy w naszej firmie
  • wzajemne zaufanie, szacunek, przestrzeganie  reguł wzajemności, przestrzeganie poufności informacji, dyskrecja, odpowiedzialność
  • dbanie o oszczędność czasu, unikanie marnotrawstwa: czasu, pieniędzy, zbędnej eksploatacji sprzętu i własnych sił
  • punktualność, terminowość,
  • pracowitość, uczciwość i lojalność
  • kreatywność, ciekawość tematu, wychodzenia poza szablony, innowacyjność,
  • entuzjazm i uczynność
Jeśli chcesz z nami pracować prosimy o przesłanie w formacie WORD,  PDF lub JPG
  • CV wraz z przebiegiem pracy i zdobytymi umiejętnościami
  • Napisz o jakiej myślisz formie zatrudnienia? (własna działalność czy umowa o pracę?)
  • Podaj minimalne oczekiwania finansowe, poniżej których nie możesz zejść
  • Wyraź pisemnie zgodę na przetwarzanie danych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy przez Laguna Fabryka Okuć sp. zo. o. Sp. k. w siedzibą w Gdańsku, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), aby Twoja oferta była brana pod uwagę w innych rekrutacjach przez nas prowadzonych, prosimy o złożenie dodatkowego oświadczenia następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy na potrzeby innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Laguna Fabryka Okuć sp. zo. o. Sp. k. w siedzibą w Gdańsku.